Yıldızlar Okullar Seçmesi Sona Erdi

16 Mart 2016 Çarşamba günü Serdivan Spor Salonu’nda yapılan Yıldızlar Okullar il seçmeleri bugün yapılan turnuva ile sona erdi.

Yıldızlar Okullar Seçmesi Sona Erdi

Hendek Belediyesi Karate takımının 13 sporcusuyla katıldığı turnuvada 6 birincilik, 1 ikincilik, 6 üçüncülük alarak turnuvaya damgasını vurdu. Böylelikle okullar final müsabakalarına Hendek Belediyesi Karate takımı tam kadroyla katılmış olacak. Final müsabakalarının ise Rize ilinde yapılması planlanıyor.

ANTRENÖRLER SONUÇTAN MEMNUN

                        Hendek Belediyesi Karate takımı Antrenörleri Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol almış oldukları sonuçları beğendiğini final müsabakalarında da aynı performansı sergilemek istediklerini dile getirdi.

BAŞKAN PÜSKÜLLÜDEN TEBRİK

            Hendek Belediye Başkanı Sayın İrfan Püsküllü turnuvada yarışan sporcular için şunları dile getirdi: “Çocuklarımızın okulları dışında göstermiş oldukları faaliyetlerde başarılı olmaları bizleri gururlandırıyor. Onların geleceklerinde bir tuzumuz olursa biz de bundan gurur duyarız. Çocuklarımızı okul dışı faaliyetlere yönlendirmeyi unutmayalım.

Ayrıca bu başarılar için fazlasıyla emek harcayan Antrenörlerimiz Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’ u da çabalarından ve fedakârlıklarından dolayı tebrik ediyorum. ‘ dedi.

İLÇE SPOR MÜDÜRÜ KÖSTERELİ TEBRİK ETTİ

            Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Feyzullah Köstereli turnuvadan dolu dolu madalya ile dönen sporcularımızı gönülden tebrik ederken, “Çocuklarımızla, onları destekleyen ailelerimizle ve en çok emekleri geçen kulüp antrenörlerimiz Nurkan Kayacık ve Soner Açıkyol’ u tebrik ediyorum. Bu bir zincirleme halkadır. Bu zinciri sıkı tutmak gerekir.’ Dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER