Yıldızlar Koştu

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Atletizm İl Birinciliği sona erdi.

Yıldızlar Koştu

Erkeklerde Sait Faik Abasıyanık O.O., kızlarda ise Mithatpaşa O.O. şampiyon oldu.

Yıldızlar Kategorisi (Ortaokul Kademesi) 01.09.2002 -2003-2004 doğumlu sporcular Adapazarı Atatürk Stadında yapılan Atletizm yarışmalarında madalya aradılar. Müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara ve okullara ödüllerini Spor Şube Müdürü Murat Acar, Okul Sporları İl Temsilcisi Mehmet Akova, Okul İdareci, Öğretmen ve Antrenörler takdim ettiler.

Yıldız erkeklerde Sait Faik Abasıyanık O.O. 327 puanla şampiyon, Arif Nihat Asya O.O. 322 puanla 2., Adapazarı İ.H.O.O. 241 puanla 3., Taşkısığı O.O. 191 puanla 4. Oldu.

Yarışlar sonrasında yıldız erkekler 100 metre engellide Melik Kayı 1. (S.F.Abasıyanık O.O.), Ali Asım Tunca 2. (Adp.İmam Hatip O.O.), Alper Keskinkılıç 3. (Arif Nihat Asya O.O.),  Selman Tiryaki 4. (Yücel Ballık O.O.) oldu.

300 metrede İdris Ersoy 1. (S.F.Abasıyanık O.O.), Ömer Faruk Şeşen 2. (Arif Nihat Asya O.O.), E.Berk Çilingir 3. (Akyazı Paris O.O.), Furkan Yıldız 4. (A.Akkoç O.O.) oldu.

800 metrede Berkay Tosun 1. (Adap.İmam Hatip O.O.), Melih Kayı 2. (S.F.Abasıyanık O.O.) , Emirhan Başer 3. (Y.Ballık O.O.),  M.Onur Parça 4. (Yenikent İ.H.O.O.) oldu.

100 metrede Ö.Faruk Şeşen 1. (Arif Nihat Asya O.O.), Fatih Karamehmet 2. (Adp. İ.H.O.O.), Enes İbrahim Gül 3. (S.Faik Abasıyanık O.O.), Haktan Özlemiş 4. (Mithatpaşa O.O.) oldu.

Cirit  atmada Ensar Berk Çilingir 1. (Akyazı Paris O.O.), Fatih Karamehmet 2. (Adap. İ.H.O.O.), Ahmet Buğra Öztoprak 3. (Kale Okulları O.O.) , Ali Asal 4. (Evrenköy O.O.) oldu.   

Yüksek Atlama Alper Keskin Kılıç 1. (Arif Nihat Asya O.O.), Mert Ali Çırpar 2. (Taşkısığı O.O.), Azim Can İmer 3. (Yücel Ballık O.O.), Polat Topal 4. (Akyazı Paris O.O.) oldu.

Uzun atlamada Halil İbrahim Güzel 1. (Arif Nihat Asya O.O.), Bahadır Ekerbiçer 2. (Kale Okulları), İbrahim Eren Uzkesen 3. (Mithatpaşa O.O.), Selim Yakupoğlu 4. (Taşkısığı O.O.)  oldu.

Gülle atmada İdris Ersoy 1. (Sait Faitk Abasıyanık O.O.), Volkan Güç 2. (Evrenköy O.O.), Yunus Emre Gündoğdu 3. (Mithatpaşa O.O.), Engin Ece 4. (Taşkısığı O.O.) oldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2017, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER