Raketler Hendek'te

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Hendek ilçesinde düzenlenen Okul Sporları Masa Tenisi İl Birinciliği sona erdi.

Raketler Hendek'te

Hendek’teki Yeni Spor Salonunda düzenlenen Müsabakalar sonucunda , küçük erkekler masa tenisi kategorisinde;   Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 1. ,  Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu 2. ,  Aşağı Çalıca Ortaokulu oldu 3. Oldu. Yıldız erkekler masa tenisi kategorisinde;  Hendek İmam Hatip Ortaokulu 1. ,  Beylice Ortaokulu 2. ,  Aşağı Çalıca Ortaokulu ise 3. oldu.

Genç erkekler masa tenisi kategorisinde;   Hendek Anadolu İmam Hatip Lisesi 1.,  Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. ,  Hendek Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  3. oldu.

Küçük kızlar masa tenisi kategorisinde;  Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu 1. ,  Atike Hanım Ortaokulu 2. ,  Abdurrahman Gürses İmam Hatip Ortaokulu 3. oldu. Genç Kızlar Masa Tenisi kategorisinde;  Atike Hanım Anadolu Lisesi 1.,  Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2. ,  Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise 3. oldu.

Müsabakalar sonrasında başarılı olan takımlara ödüllerini , Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı , Sportif Eğitim Uzmanı Hakan Köstereli  , Yeşilyurt İmam Ortaokulu Müdürü Alaaddin gülmez ve Beden Eğitimi Öğretmenleri takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2017, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER