HEM MASADA, HEM SAHADA

Adapazarı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Geyve’li, Yavuz Salman, masa başında gösterdiği performansı yeşil sahalarda da gösteriyor.

HEM MASADA, HEM SAHADA

 

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinin Gençlik Hizmetleri ve spor müdürlüğünü yürüten amatör spor sevdalısı Yavuz Salman, her türlü sporsal faaliyetteki gösterdiği başarısını yeşil sahalarda da Geyve Bayatspor’un başarısı için sürdürüyor.

Bir futbol sevdalısı olan Salman, amatör futbolun güçlü takımlarından Geyvebayatspor’un 1. Amatöre çıkması için mücadele veriyor. Geyve Bayatspor bu hafta Adapazarı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor  müdürü Yavuz Salman’ın 2, takım arkadaşları Rasim, Nurset, Ahmet ve Burak’ın attığı birer gol ile Kemaliyespor’u 6-0 mağlup etti.Geyve Bayatspor bu sonuç ile ligin ilk yarısını namağlup olarak 12 puanla lider olarak kapadı.

İdareciliğin ayrı bir güzellik ve hizmet olduğunu kaydeden  Adapazarı İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Yavuz Salman, GeyveBayatspor’da arkadaşlarım ile verdiğimiz mücadeleyle amatör spor faaliyetlerini yeşil sahalarda sürdürmeye çalışıyorum.Amatör sporun içinde olmak bana ayrı bir keyif veriyor.Bu vesileylede yeşil sahalarda elde ettiğimiz deneyim ve kazanımlar ile heyecanı gençlere aktarmak kendilerinin en büyük görevi olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2017, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER