Akyüzlü ve Kayacık Milli Takım Kampında

Hendek Belediyesi Karate Takımı Sporcusu Rümeysa Akyüzlü ve Antrenör Nurkan Kayacık Karate Milli Takım 2.nci etap kampında Olimpiyat hazırlıklarını sürdürüyor.

Akyüzlü ve Kayacık Milli Takım Kampında

İşitme Engelliler Karate Milli Takımı kadrosunda yer alan Rümeysa Akyüzlü ve Milli Takım Genç Bayanlar Teknik Direktörü Nurkan Kayacık, Ankara Eryaman Olimpiyat Tesislerinde kampa girerek hazırlıklara başladılar.

21-24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan Olimpiyat Şampiyonası öncesi Karate Milli Takımı Ankara’da gerçekleştirdiği kampın ardından son iki kampını da Samsun’da yapacak.     

Hedef Olimpiyat Şampiyonluğu

Karate Milli Takım Genç Bayanlar Teknik Direktörü Nurkan Kayacık “ İkinci etap Kamp çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Sporcumuz Rümeysa ve Milli Takım sporcularımız kamp çalışmalarını en güzel şekilde tamamlayarak Olimpiyatlara hazır hale gelecekler. Hedefimiz Olimpiyat Şampiyonasında Rümeysa ve arkadaşlarının güzel bir başarıya imza atarak madalya ve madalyalar almasıdır. Bu hedef doğrultusunda bizlere her zaman destek veren herkese teşekkür ediyorum” Dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2017, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER