YAVUZ: 'SEÇİM KARARI VE TARİHİ TAM İSABET'

AK Parti Merkez SKM Başkanı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz açıklanan seçim takvimine dair açıklamada bulundu. Ersin İbil’e konuşan Yavuz “Seçim kararı ve tarihi tam isabet, Biz AK Parti olarak her an seçime zaten hazırdık. Hayırlı olsun.” dedi.

YAVUZ: 'SEÇİM KARARI VE TARİHİ TAM İSABET'

AK Parti Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve Sakarya Milletvekili ALİ İhsan Yavuz açıklanana seçim kararı ve tarihi ile ilgili MedyaRota.Com’dan Ersin İbil’e açıklamalarda bulundu.

SKM Başkanı Yavuz “Alınan seçim kararı da, açıklanan tarih de tam isabet olmuştur. Madem MHP yapılan ittifak sonraı böyle bir kararın alınmasını istemiştir, madem Ülke de de böyle bir beklenti hakimdir o zaman gereği de seçimdir. Sayın Cumhurbaşkanımız yapılabilecek en erken tarih olan tarihi de açıklamıştı. Ülkemiz için Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

SİSTEM TAM MANASI İLE HAYATA GEÇECEK!

Yapılacak seçimlerin 16 Nisan’da oylanan Cumhurbaşkanlığı sisteminin tam olarak hayata geçirilebilmesi için gerekli olduğunu belirten Yavuz” 16 Nisan referandumu sonrasında Türkiye’nin yönetim sistemine dair önemli bir değişikliğe gidildi. Bu değişikliğin hayata tam olarak geçirilebilmesi bir seçimle mümkündü. Şimdi açıklanan seçimle birlikte Sayın liderimiz, Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sistemin başına tam manası ile geçecek ve Ülkemizi daha ileri seviyelere getirecek olan bu sistem için gerekli çalışmaları yapacak meclis aritmetiği, AK Parti çoğunluğu ile oluşacağına inancımız tamdır.” ifadelerini kullandı.

 

 

365 GÜN 6 SAAT SEÇİME HAZIRIZ!

AK Parti Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz açıklamasını “Biz AK Parti olarak zaten 365 gün 6 saat olan yılın her hangi bir zamanında seçim olabilecek gibi her an çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Tamamlanan ilçe ve il kongrelerimizle neredeyse Ülkenin tamamını taradık. Kalan yerlerdeki çalışmalarımızda ivedilikle bitireceğiz. AK Partinin her an seçimlere hazır bir teşkilat yapısında olduğunu belirtirim. Dolayısı ile 24 Haziran seçimleri yine partimizin zaferimi olacağına dair inancımız tamdır. Hayırlı uğurlu olsun.” Şeklinde bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER