'Üyelerimizin Yarıdan Fazlasını Ziyaret Ettik'

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, üye güncelleme çalışmalarına Yenidoğan, Yahyalar ve Cumhuriyet mahallelerindeki çalışmalarla devam etti.

'Üyelerimizin Yarıdan Fazlasını Ziyaret Ettik'

 

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, Şubat ayının başından beri mahallelerde devam ettiği üye güncelleme ve üye ziyareti çalışmalarını merkez mahallelerinden olan Yenidoğan, Yahyalar ve Cumhuriyet Mahallelerinde gerçekleştirdi. Her hafta üç mahalleyi çalışma programına alan AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, çalışmalarını yoğun bir şekilde Ana Kademe Kadın Kolları ve Gençlik kollarının katılımıyla sahada devam ettiriyor.

İlk olarak Yenidoğan Mahallesinde üye güncelleme çalışmalarını gerçekleştiren İlçe Teşkilatı Mahalle Başkanı Hali Çakır ve yönetimi eşliğinde mahalledeki üyeleri ziyaret etti. Yahyalar Mahallesi üye güncelleme çalışmaları Mahalle Başkanı Resul Turan ve yönetimiyle birlikte, Yahyalar Mahallesi, Ankara Caddesi, Bahar Sokak, Turan Caddesi ve civarındaki üyeler ziyaret edilerek bilgileri güncellendi. Cumhuriyet Mahallesinde Fevzi Çapkınlar ile birlikte üye çalışmaları devam etti.

Teşkilat Başkanı İlhan Güve, üye güncellemeleriyle ilgili olarak Adapazarı İlçesindeki üyelerin yarıdan fazlasının ziyaret edildiğini belirterek, çalışmaların ara vermeden tüm kademelerin katılımıyla devam edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER