Üstün Bayrak Açtı! ‘Babadan Damada Siyasetin Varacağı Son Nokta..’

Bir süredir yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken eski AK Parti Milletvekili Üstün, yeni paylaşımında dolaylı yoldan Erdoğan’ı hedef aldı.

Üstün Bayrak Açtı! ‘Babadan Damada Siyasetin Varacağı Son Nokta..’

AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı ve eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun döneminde İnsan Haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yapan Üstün, bir süredir sosyal medya hesabında yaptığı eleştirel paylaşımları ile dikkat çekiyordu. Davutoğlu’nun Genel Başkanlıktan ayrılırken yaptığı konuşmada gözyaşlarını tutmakta zorluk çeken Üstün’ün Milletvekilliği 24 Haziran Genel Seçimleriyle birlikte sona ermişti.

Sosyal medya hesabından Saadet Partisi ve Yeniden Refah Partisi arasındaki çatışmayı konu alan bir paylaşım yapan Üstün, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan’ı eleştirdi. Ancak eski AK Partili ismin hedefindeki isim paylaşımın sonunda gizli. Yeniden Refah Partisi’nin Saadet Partisi’nin Genel Merkez binasını hukuki yolla almasına tepki gösteren Üstün, “Babadan oğula…Babadan damada… Siyasetin varacağı son nokta işte budur” dedi. Ayhan Sefer Üstün’ün bu paylaşımla dolaylı yoldan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldığı öne sürüldü.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul
Ertuğrul - 1 yıl Önce

Ak Parti sayesinde var oldun şimdi CHP ağzıyla muhalefet... Sonun CHP'de yada saadet görünümlü CHP'de müslümanların ayağına diken olmak, Ebu lehep öldü diyorlar varisleri bitmez.

SIRADAKİ HABER