TÜRKİYE'NİN ÖNÜNE SET KOYMAK İSTEYENLERE GEÇİT VERMEYECEĞİZ!

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Av. Serdağ Yılmaz temayül öncesi teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor. Adapazarı Erenler ve Serdivan ‘ı ziyaret eden Yılmaz parti yöneticileri ile görüşerek yapılacak temayülde destek talebini iletti.

TÜRKİYE'NİN ÖNÜNE SET KOYMAK İSTEYENLERE GEÇİT VERMEYECEĞİZ!

 

 

AK Parti 27. Dönem aday adayı Serdağ Yılmaz İlçe teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirerek partililerle görüşmelerini sürdüyor. Adapazarı, Erenler ve Serdivan’ı ziyaret eden Av. Serdağ Yılmaz parti yönetici ve mensupları ile seçimlere dair değerlendirmelerde bulunarak temayül için de destek istedi.

İlçelerde ilgi lile karşılanan Yılmaz burada yaptığı konuşmalarda 24 Haziran seçimlerini önemine değinerek “Ülkemiz için çok önemli bir seçim arefesindeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ileri medeniyetler yolunda hızla ilerleyen Türkiye’miz önüne set koymak isteyenlere geçit vermeyeceğiz. Bu nedenle de bizlere çok önemli görevler düşüyor. Hep birlikte çok çalışacağız.” Dedi.

Milletvekilliği ile ilgili yapılacak temayül yoklamasının parti dinamikleri için çok önemli olduğunu belirten Yılmaz “AK Parti teşkilatçılığın okulu Burada her bir ferdin görüşü alınarak aday belirleniyor. Bu süreçte bana olan desteklerinizi bekliyorum. Allah bizleri mahcup etmesin.” İfadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER