Tever ‘Başarımızı Teşkilatımıza ve Milletimize Borçluyuz’

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve Başkan Yardımcısı Enis Aksoy MedyaRota’yı ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ile görüşen Tever Sakarya’daki seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Tever ‘Başarımızı Teşkilatımıza ve Milletimize Borçluyuz’

NetMedya ofisine yapılan ziyarete AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Tanıtım Medya’dan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Enis Aksoy katıldı. MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’in makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Tever, “İnteraktif medyacılık son dönemde gelişimini açıkça gösterdi. Toplumumuz artık internet üzerinden ve sosyal ağlardaki haberleri takip ediyorlar. AK Parti olarak son seçimlerde dijital alanda yoğunluk vermemiz ve propagandalarımızın büyük çoğunluğunu bu alanda yapmamızın sebebi de budur. MedyaRota da şehrimizde 6 yıldır alanında önemli başarılara imza atmış, milletimizin haber alma ihtiyacını son derece titizlikle yerine getiren bir yayın kuruluşu. Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’in şahsında tüm MedyaRota ekibini kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerinin sonuçlarını da değerlendiren Yunus Tever, Sakarya’nın kendine yakışır bir şekilde Cumhur İttifakına ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek olduğunu belirterek, “Yoğun bir seçim sürecini geride bıraktık. Genel Başkan Yardımcımız Milletvekillerimiz, Belediye Başkan Adaylarımız, İlçe Başkanlarımız hep birlikte koordineli bir şekilde çalıştık. Marmara Bölgesinde en yüksek oy alan 1. İl olduk. Büyükşehirler arasında 4.’yüz. Tüm Türkiye genelinde ise en yüksek oy alan 5. İliz. Bu başarımızı başta teşkilatlarımızın tüm unsurları olmak üzere milletimize borçluyuz. İnşallah bundan sonra da aynı azimle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ise AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve İl Başkan Yardımcısı Enis Aksoy’un ziyaretinden dolayı memnun olduğunu dile getirerek kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER