Sezai Akyol Ziyaret Turlarına Erenlerden Başladı

27. Dönem Milletvekili aday adayı Sezai Akyol Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Sezai Akyol Ziyaret Turlarına Erenlerden Başladı

Ziyaret Turlarına Erenlerden Başladı

Önceki dönemde AK Parti Sakarya İl Yönetiminde İl Başkan vekili olarak görev yapan ve 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçimlerinde AK Parti Sakarya 27. Dönem Milletvekilliği için aday adayı olan Akyol, beraberinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Erkul Aşoğlu ile birlikte ziyaret turlarına Erenler ’den başladı.

“Esas Olan Davaya Hizmettir”

Çıktığı bu yolda dostlarından dua beklediğini kaydeden Akyol “Allah’ın izni ile 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek vererek yüksek bir oy oranı ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Makamlar mevkiler AK Parti’de önem arz etmez, esas olan davaya hizmettir. Allah nasip etti böyle bir teşkilat ile uzun yıllar çalıştım. Şimdi de nasip olursa vekillikte yine hep birlikte çalışmak istiyoruz. Rabbim hayırlı etsin” dedi.

“24 Haziran Milletin Bekası İçin Çok Önemli”

Başkan Öztürk, Milletvekili aday adaylığını açıklayan Sezai Akyol’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çıkmış olduğu yolda başarılar diledi. Öztürk, “24 Haziran seçimleri milletimizin vatanımızın bekası için önemli bir dönüm noktası dolayısıyla millete hizmet yolunda kardeşimizin Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER