Sezai Akyol 27. Dönem Aday Adayı

AK Parti cenahının tanınan isimlerinden Av. Sezai Akyol 27. Dönem vekillik için aday adayı oldu.

Sezai Akyol 27. Dönem Aday Adayı

Aday Adaylığı için adı sıkça geçen Sezai Akyol başvurusunu yaptı. Akyol, bugün 18'de il başkanlığına giderek evraklarını teslim etti.

 

AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Avukat Sezai Akyol, Milletvekili Aday Adaylığına başvurdu.

Aday olup olmayacağı merak konusu olan Akyol, bugün 18'de AK Parti İl Başkanlığına giderek başvuru evrakını İl başkanı Fevzi Kılıç’a teslim etti. 

Sakarya’da listeyi zorlayacak isimlerden olduğu bilinen Sezai Akyol başvuru esnasında bir konuşma yaptı. Akyol “Allahın izni ile 24 Haziran’da reisimize güçlü bir destek vererek onu yüksek oy oranı ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Makamlar mevkiler AK Parti’de önem arzetmez, esas olan davaya hizmettir. Allah nasip etti böyle bir teşkilat ile uzun yıllar çalıştım. Şimdi de nasip olursa vekillikte yine hep birlikte çalışmak istiyoruz. Rabbim hayırlı etsin.” dedi.

 

Konuşması uzun süre alkışlanan Akyol’dan sonra AK Parti il başkanı Fevzi Kılıç’ta bir konuşma yaparak “Can dostum Sezai Akyol’a başarılar dilerim. Bir Birimden değerli adaylarımız var. Sezai’de onlardan biri. Hep beraber AK Partinin başarısı, koyduğumuz hedefin daha da üstüne çıkmak için çalışacağız” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER