Sandık Bazlı Ev Toplantıları Devam Ediyor

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yöneticileri referanduma sayılı günler kala mahalle mahalle, sokak sokak, sandık bazlı ev toplantılarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Hanımların evlerde gerçekleştirdiği sandık bazlı toplantılarda özellikle genç bayanlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumunda neden evet oyu verilmesi gerektiği anlatılıyor.

Sandık Bazlı Ev Toplantıları Devam Ediyor

Sakarya’da girilmedik hane kalmayacak
AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir; “Sakarya’da AK Gençliğin olmadığı yer, dokunmadığı yürek olmayacak diyerek yola çıktık. Bu hedefimize istinaden Yönetim Kurulu Üyelerimizden bayan arkadaşlarımız mahalle mahalle, sokak sokak gezerek plan ve program dahilinde sandık bazlı ev toplantıları gerçekleştirerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatıyorlar. 1961 ve 1982 askeri darbeler döneminde hazırlanan, demokrasi ve insan haklarından yoksun, her konuda ülkemizi başka ülkelere muhtaç ederek gelişmemizi engelleyen ve şu an idare edildiğimiz Anayasanın olumsuzlukları anlatılıyor. Ayrıca hazırlanan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ülkemize sağlayacağı pozitif katkılar da ifade ediliyor.” ifadelerini kullandı.

 

Kapı kapı dolaşıp neden “Evet” dediğimizi anlatıyoruz
Demir; "Gençlik olarak bu seçimlerde kapı kapı dolaşıp neden 'Evet' dediğimizi anlatmamız çok büyük önem arz ediyordu. Türkiye'nin geleceği için; Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız ve Başbakanımızın gençlere büyük önem verdiğini her birimiz apaçık görüyoruz. Geleceğimize sahip çıkmak için çalışıyor, geleceğinizi teminat altına almak için 16 Nisan'da 'Evet' diyoruz. Bizler geçmiş yıllarda çift başlılık nedeniyle 2001 krizini yaşadık. Cumhurbaşkanının Başbakan'a anayasa kitapçığı fırlatmasından sonra bu ülke çok sıkıntı yaşadı. Kardeşlerim bir daha bu sıkıntılar yaşanmasın diye, sizler bunları yaşamayın diye 'Evet' demeliyiz." Dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2017, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER