RECEP TAYYİP ERDOĞAN AK PARTİYE ÜYE OLDU

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 19 yaşındaki Recep Tayyip Erdoğan isimli gencin üyelik kaydını kendisi yaptı. Demokrasi Meydanı’nda bulunan Milli İrade Ocağı’nda gerçekleşen kayıt işlemine İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN AK PARTİYE ÜYE OLDU

AYNI İSME SAHİPLER

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, yoğun programı arasında Adapazarı Demokrasi Meydanı’nda bulunan Milli İrade Ocağı’nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında üye olmak için başvuruda bulunan 19 yaşındaki Recep Tayyip Erdoğan’ın kayıt işlemini de gerçekleştiren Başkan Kılıç, “Kardeşimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın partimize kayıt işlemini yaptık. AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile aynı ismi taşıyan bu kardeşimizin partide aktif olarak görev yapacağına ve güzel yerlere geleceğine inancımız tam” ifadelerini kullandı.

 

“GURUR VERİCİ”

AK Parti’ye kayıt işleminin İl Başkanı Fevzi Kılıç tarafından yapılmasının büyük bir onur olduğunu ifade eden 19 yaşındaki Recep Tayyip Erdoğan ise, “Uzun zamandır kayıt olmak için bekliyordum. Bugün İl Başkanı Fevzi Kılıç tarafından kayıt işlemim gerçekleştirildi. Gerçekten çok mutluyum. AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı ismi taşıyor olmakta benim için çok önemli ve gurur verici. Bugünden itibaren AK Parti içerisindeki çalışmalarıma başlayacağım” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2017, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER