O FEZLEKEDE DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI 'İNCE BİR ÇALIŞMA ÜRÜNÜ!'

AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Sakarya milletvekili Şaban Dişli'nin dokunulmazlığının kaldırılmasına dair süren spekülasyonlarda neden ortaya çıkıyor.

O FEZLEKEDE DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI 'İNCE BİR ÇALIŞMA ÜRÜNÜ!'

Kamuoyunda sürekli kardeşi Mehmet Dişli üzerinden algı yapılmaya çalışılan Şaban Dişli hakkındaki dokunulmazlığının kaldırılmasına dair fezleke Başbakanlık tarafından meclise gönderilmişti. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken konunun Mehmet Dişli soruşturması ile ilgili olduğu ortaya atılmışsada bununla ilgisi olmadığı ortaya çıktı. 

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli dokunulmazlıkla ilgili ilk yaptığı açıklamada MedyaRota editörüne fezlekenin içeriğini bilmediğini açıklamıştı. 

Öte yandan AK Parti Genel başkan yardımcısı Şaban Dişli hakkında hazırlanan fezlekenin içeriği bir gün sonra öğrenildi. 

Hazırlanan Fezlekenin AK Parti eski il yöneticilerinden Yusuf Elturan’ın Sakarya Cumhuriyet Savcılığına yaptığı suç duyurusuyla ilgili başvurusu üzerine meclise dokunulmazlık fezlekesi yazıldığı gelen bilgiler arasında.

Bilindiği üzere AK Parti eski il yöneticilerinden Yusuf Elturan 2016 Eylül ayında Şaban Dişli’nin kendisini telefonla tehdit ettiğini iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

DİŞLİ "İNCE BİR SİYASİ ÇALIŞMA"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli fezlekesiyle ilgili yaptığı bugün yaptığı açıklamada “Fezleke Sakarya’da yapılan ince bir siyasi çalışmanın ürünü” dedi.

Fezlekenin içeriği boş ama oluşturulmak istenen algı farklı diyerek  “ Cumhurbaşkanımızın partimize yeniden üye olduğu günde fezlekenin yayınlanması ve daha birçok konu sistematik bir işçiliğin ürünü” ifadelerini kullandı.

[ilgili-haber=32431]

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER