Mustafa İsen ve Fevzi Kılıç Ferizli Belediyesini Ziyaret Etti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ve Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç Geniş kapsamlı Ferizli Ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Ferizli Belediyesini’de ziyaret eden İsen ve Kılıç, Başkan Soğuk’u makamında ziyaret ederek kısa bir görüşme yaptılar.Sakarya Milletvekili Mustafa İsen ve Ak Parti İl Başkanı Kılıç, Ferizli’deki başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Soğuk ve ekibine teşekkür ettiler.

Mustafa İsen ve Fevzi Kılıç Ferizli Belediyesini Ziyaret Etti

Genel olarak Ferizli’de 2016 yatırımlarının konuşulduğu ziyarette İsen, Başkan Soğuk ’a her zaman destek vermeye hazır olduğunu belirtti.

İsen,“Ferizli Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları ve ilçedeki dönüşümü yakından takip etmekteyiz. Belediye Başkanımız Sayın Ahmet soğuk, birçok projeyi hayata geçirdi. İlçeye yönelik çalışmalarından dolayı şahsına ve ekibine tekrar teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum.” Dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ta Sakarya Milletvekilimiz Prof. Dr. Mustafa İsen’in ve Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. İsen’inFerizli’deki çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Soğuk, “Sayın İsen, belediye hizmetleriyle yakından ilgileniyor ve şuana kadar yaptığımız hizmetlerin temel atmalarında, açılışlarında ve projelerde sürekli bizlerin yanında oldu. Hiçbir zaman desteğini eksik etmedi. İlçem adına kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER