Mustafa İsen Serdivan'da Tıp Bayramı'nı Kutladı

AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.

Mustafa İsen Serdivan'da Tıp Bayramı'nı Kutladı

Terör Lanetlendi

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik’in de katıldığı ziyarette Sakarya gündeminin yanı sıra ülke gündemi de konuşuldu.Mustafa İsen ve Başkan Alemdar’ın buluşmasında Ankara Kızılay’da yaşanan hain terör saldırısı lanetlenirken, saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar dileğinde bulunuldu.

Başkan Alemdar’a Tebrik

Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, hayata geçirilen projelerden dolayı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı tebrik etti. İsen, ilçenin merkezinden en ucundaki köyüne kadar titizlikle gerçekleştirilen çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler ile de Serdivan’ın adından söz ettirdiğini söyledi.

Tıp Bayramı’na Karanfilli Kutlama

Mustafa İsen daha sonra Başkan Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve teşkilat üyeleri ile birlikte Serdivan Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti.  İsen, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladığını ifade ederek merkezde görev yapan herkese karanfil verdi.

Muhtarlar Derneği’ne Ziyaret

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile birlikte Serdivan Muhtarlar Derneği’ne de misafir olan AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen muhtarlarla sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

Şehit Ailesi’nin Evine Misafir Oldular

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ile birlikte 1999 yılında Güneydoğu’da şehit düşen emniyet mensubunun ailesini de ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, vatan için hiç düşünmeden canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ailelerinin kendilerine bırakılan en kutsal emanet olduğunu belirterek; bu hassasiyet üzere hareket etmeye devam edeceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2016, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER