Mustafa İsen Ferizli Ortaokulunu ve Ferizli SODAM'ı Ziyaret Etti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Sakarya Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Tarım Müdürü Mehmet Erdemir, Ak Parti İl Başkanı Fevzi kılıç, Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, Belediye Meclis Üyeleri, Eğitim görevlileri Ferizli Ortaokulu’na ziyaret gerçekleştirdiler.

Mustafa İsen Ferizli Ortaokulunu ve Ferizli SODAM'ı Ziyaret Etti

. Hayırsever vatandaşlar, Ferizli Protokolü ile il, ilçe milli eğitim Müdürlüğü tarafından el birliği ile yeniden dizayn edilen okul oldukça modern bir hale getirilerek öğrencilere ve eğitmenlere daha kaliteli hizmet sunacak.

Ferizli Ortaokulundan çıkan başarının kendisini çok memnun ettiğini belirten İsen, sınıfları tek tek gezerek öğretim görevlilerinden de bol bol bilgi aldı. Ferizli’deki öğrencilik yıllarına değinen İsen nereden nereye geldik dedi. Artık Türkiye’nin her yerinde eşit eğitim öğretim veriliyor diyen İsen Konuşmalarına şöyle devam etti, ‘’Bu başarı tamamen öğretmen arkadaşlarımızın özverisi ve öğrenci kardeşlerimizin başarısı ile gerçekleşmiştir. Bir dahaki TEOG’ta daha başarılı olacağınıza inanıyorum. Bu model dört öğrencimiz diğer öğrencilere örnek olacaklardır. Hükümet olarak en önemli vazifemiz eğitimde kaliteyi arttırmak ve bunun için ne gerekiyorsa tüm desteği vermeye hazırız. Sizlere ve öğrenci kardeşlerimize bu güzelliği bize yaşattığınız için çok teşekkür ediyorum. Sayenizde çok güzel şeylere tanık olduk.’’ Dedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen ve Sakarya Vali Yardımcısı Erdoğan Ülker, okul anı defterine ziyaretlerinin anlam ve önemini yazdılar.

Ziyaretin ardından Mustafa İsen ve İl, İlçe Protokolü SODAM merkezini de gezdiler. Burada kurs gören vatandaşlarla sohbet eden İsen, kursiyer vatandaşların yaptıkları ve öğrendikleri hakkında bilgi aldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER