Mimar Erdal Yıldırım'dan Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret

Mimar Yıldırım: “Erenler’e Üniversite kazandırılması konusunda planlarımız var”

Mimar Erdal Yıldırım'dan Eğitim-Bir-Sen'e ziyaret

Ak Parti Erenler Belediye Başkan A. Adayı Mimar Erdal Yıldırım, adaylık yolundaki ziyaret ve seçim çalışmaları kapsamında Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Sakarya Şube Sendikası Başkanı Oğuzhan Özkan'ı makamında ziyaret ederek, Erenler ilçesi ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Türkiye’yi kucaklayan ve gönül hareketin başlangıç yeri olan demokratikleşme hareketin mimarı Erenler’in Sakarya'nın en önemli ilçelerinden olduğunu vurgulayan Mimar Erdal Yıldırım, “Erenler ilçemiz gelişmeye müsait bir yapıya sahiptir. Biz aday olursak, eğitimle ilgili projelerimizi de hayata geçireceğiz. Erenler ilçemize Üniversite kazandırılması konusunda planlarımız var, sizler de Eğitim camiasının önemli bir sivil toplum kuruluşusunuz. İnşallah Erenler ilçemize el birliğiyle Üniversite kazandırılması noktasında beraber hareket edeceğiz. Eğitim camiasında yapmış olduğunuz çalışmaları takdir ediyor ve ilgiyle takip ediyorum” dedi.

Mimar bir aday adayının çıkması Erenler açısından zenginliktir
Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Oğuzhan Özkan ise Ak Parti Erenler Belediye Başkan A. Adayı Mimar Erdal Yıldırım’ın kendilerine yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziyaretiniz bizleri onurlandırdınız, eğitim hakkında ki görüşleriniz ve fikirleriniz bizleri memnun etmiştir. Ben de şahsım olarak Erenler'de ikamet etmekteyim. Erenler ilçesine Mimar bir aday adayının çıkması Erenler ilçemiz açısından zenginliktir ve projeci bir anlayışı her zaman takdir ederiz: Eğitim-Bir-Sen olarak yerel yönetimleri her zaman önemsiyoruz. Sakarya'mız ve Erenler'imiz için elimizden geleni yapmaya hazırız” diyerek diğer aday adaylarına başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2013, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER