Lokum Tadında Bir Seçim Olsun

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti ilçe Başkanı Ramazan Serhoş ve Ak Parti ilçe yönetimi referandum arifesinde esnaf ve vatandaşlara lokum dağıttı. Vatandaşlara referandumun lokum tadında geçmesi temennisinde bulunuldu.

Lokum Tadında Bir Seçim Olsun

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve ilçe yönetimi üzerinde ‘’Seçim sürecinde verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz’’ yazılı lokumları ilçedeki esnaf ve vatandaşlara dağıttı. Dileğimiz Seçimin hoşgörü, kardeşlik, fikirlere saygı duyulan ve demokratik bir şekilde geçmesidir denilerek, seçimlerin lokum tadında geçmesi temennisinde bulunuldu.

Ak Parti ilçe Başkanı Ramazan Serhoş, ‘’iki aydır özverili bir şekilde halk oylamasına hazırlıklar yaptık. Süreç boyunca verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı halkımızdan özür dileriz. Referandum ülkemiz ve milletimiz için güzelliklere vesile olsun, dedi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise, ‘’halkımız yarın tarihi seçimlerinden birini yaşayacak. Hiçbir baskı altına kalmadan kendi hür iradesini kullanacak. Unutmayalım ki ‘evet’ diyende ‘hayır’ diyende bizim vatandaşımız. Bu bilinçle birlikte lokum tadında bir seçim olması amacıyla vatandaşlarımıza hem lokum dağıttık hem de seçim sureci boyunca vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür diledik. Referandumun ülkemize ve milletimize güzellikler, gelecek adına yeni ufuklar açmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum, dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER