KILIÇ DANIŞMADA KONUŞTU 'BİRİZ BERABERİZ KİMSE BİZİ BÖLEMEZ!'

AK Parti Sakarya İl başkanı Fevzi Kılıç partisinin 63.il danışma meclisinde yaptığı konuşmada AK Partideki birlik ve beraberliği kimsenin bozamayacağını söyledi. 

KILIÇ DANIŞMADA KONUŞTU 'BİRİZ BERABERİZ KİMSE BİZİ BÖLEMEZ!'

MEDYAROTA / ÖZEL

AK Parti Sakarya il teşkilatı tarafından Serdivan Konferans salonunda düzenlenen 63. İl danışma meclisinde konuşan İl başkanı Fevzi Kılıç 'Bazen bazı yerlerde bizim birlik ve beraberliğimize dair olumsuz şeyler çıkıyor. Şunu ifade edeyim ki AK Parti kişilerin değil bir davanın hareketidir. Partimizin ber mensubu da bilinçle görevlerini ifa etmektedirler. Bizim Birlik ve beraberliğimiz bir yerlerde yazılma ile bozulmaz. Biz biriz ve beraberiz.' ifadelerini kullandı. 

 

Konuşmasında Basında çıkan bazı haberlere değinen AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç 'Bazı internet sitelerinde, bazı gazetelerde son günlerde teşkilatımız ile ilgili aslı astarı olmayan haberler çıkıyor. İnanın kişisel olarak hiçbirini önemsemiyorum. Şahsi olarak hiçbir şey ifade etmiyor yazılan çizilenler. Ancak benim şahsım üzerinden partime laf edilmesini kabul etmemizi kimse beklemesin.' şeklinde tepki gösterdi.

Kılıç şöyle konuştu; 'Bayrağı devir aldığımız arkadaşımızdan sonra aldığımızın üstüne ne kadar katkı sağlayıp bizden sonra gelecek olan başka bir arkadaşımıza devretmek için bu kutlu görevi biz yerine getiriyoruz. 

Dolayısıyla internet sitelerinde yazılmış olan veya gazetelerin manşetlerine bizler için atılmış olan şeyleri asla ben ciddiye almıyorum. Fevzi Kılıç’ın üzerinden AK Parti’Yi eleştirmek teşkiletı eleştirmek ise amaç ben ciddi mana da o konuda rahatsız oluyorum. Dolayısıyla bu görev hepimizin görevi.  Biz kardeşlik ruhu içerisinde teşkilatımızla işimizi yerine getiriyoruz. Biz aslında birbirimize gönül bağıyla bağlıyız. Biz hedefe giden oklar gibiyiz. Cumhurbaşkanından mahalle temsilcisine kadar görev yapan tüm arkadaşlarımız tüm dostlarımız ister milletvekili olsun ister belediye başkanı olsun isterse teşkilatlar da görev yapsın belediye meclis üyesi olsun hepimiz aynı hedefe giden oklar gibiyiz.

Eğer Türkiye Cumhuriyeti’nde AK Parti iktidarı olmamış olsa hiçbirimizin bu zamanlar da burada böyle oturup beraberce toplantı yapma imkanımız olmayabilir.

Zira AK Parti denildiği zaman sadece bir siyasi parti değil AK Parti bir dava partisidir! Hepiniz bu davanın birer neferlerisiniz, hepiniz bu davanın birer sorumlularısınız. 

Eğer yanlış gördüğünüz bir şeye, eğer gerçekten hatalı gördüğünüz bir şeye müdahil olmuyorsanız bu konuda da mesulsünüz. Biz her konu da her şeye açığız. Eğer bir öneriniz, isteğiniz bir talebiniz varsa bunu gerçekten doğru bir talep ise yerine getirme adına sonuna kadar biz mücadele ederiz.

Gazete haberlerinin teşkilatımızı olumsuz etkileyecek veya performansımızı düşürecek diye kimse beklemesin. Olulsuz etkileyeceğine inanın tam tersi oluyor. Bu da bizi ciddi mana da motive ediyor. Biz öyle 3 günlük siyasetçi de değiliz.

Küçük riskiyatlara da yelken açacak falan değiliz. ' ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2016, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER