İSEN 'GEYVE DEVLET HASTANESİ SORUNUNU ÇÖZDÜK'

Geyve AK Parti İlçe Yönetimi, Sakarya AK Parti Milletvekili Mustafa İsen’i konuk etti.

İSEN 'GEYVE DEVLET HASTANESİ SORUNUNU ÇÖZDÜK'

Ziyarette: AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti K.K.Bşk. Aynur Gökdemir ve Gençlik K. Bşk. Faruk Koç, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ile Gençlik Kolları Üyeleri de hazır bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Irmak kısa hoş geldiniz konuşmasında, Milletvekili Mustafa İsen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti, ziyaretleri ve destekleri için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Kaya konuşmasında, yapılmış ve yapılmakta olan belediye hizmetleri ile ilgili kısa açıklamalarda bulundu. İlçe için uygulamaya koyulan projelere sunduğu destekleri için Milletvekiline teşekkür etti.

Milletvekili Mustafa İsen ziyarette yaptığı konuşmasında özetle şunları söyledi: ” Bu bölgeye gelmek her zaman benim için bir keyif olmuştur. Seçimler sonrasında yoğun bir trafik yaşadık meclis içinde. Aralık-15 tarihine kadar bunlar sürdü. O tarihten bu güne meclis yoğun bir biçimde çalışmakta. Yoğun çalışmalarımızdan birisi geçici bütçe hazırlamak oldu. Muhalefete geçici ve kalıcı bütçeyi birlikte geçirelim dedik, bizim muhalefetimiz her şeye hayır demeyi ilke edindikleri için olmaz dediler. Önce geçici bütçeyi çıkardık, 15 günlük yoğun bir çalışma ile de kalıcı bütçeyi çıkardık. Bizim sloganımız; Onlar Konuşur, AK Parti Yapar. Hazırladığımız çalışma takvimimiz hiç aksamadan devam ediyor. Vaat ettiğimiz şeylerin % 82 sini gerçekleştirdik. Kadınlar için çok güzel şeyler yaptık, gençler vaat ettiğimiz şeyleri yerine getirdik, emeklilerimizi ilgilendiren bir kaç çalışma yaptık, çalışanlarımızın özlük ve ekonomik haklarında iyileştirmeler yaptık, kırsal kesimi ilgilendiren konularda çalışmalar ve iyileştirmeler yaptık, hayatımızı kuşatan vaatlerimizin %82 sini yerine getirdik. Geyve Devlet Hastanesi sorununu çözdük. Yörenin tarım potansiyeli ile ilgili konuları masaya yatırdık. İlimizin potansiyel imkanları çok yüksek. Tarım Sektörünün Türkiye ortalamasındaki kalkınmaya katkısı %9.8, bu rakam Sakarya İlinde %19. Sakarya ilinde sanayinin önünde tarım girdileri. Yöre olarak güzel şeyler yapıyorsunuz. Hem Türkiye’yi besliyorsunuz, hem çevreye büyük bir girdi sağlıyorsunuz. Genel taleplerin giderilmesi aşamasında gerekli görüşmeleri yapıyoruz. Dağ köylerimiz, yapılan göletler ile birinci sınıf tarım alanları haline geldiler. Şükrediyoruz ki seçmenlerimizin, vatandaşlarımızın gözlerine bakmaktan çekinmiyoruz. Onlar bizlere güvendiler, bizler de onların güvenlerine layık olmaya çalışıyoruz. Bilgilerimizi, öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluyuz.”

Milletvekili Mustafa İsen ve beraberindekiler daha sonra Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Kaya ziyarette konuğuna, bu güne yaptıkları çalışmaları konu başlıkları halinde aktardı. Yeni projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Kaya konuğuna “Geyve Ayva Suyu ” ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2016, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER