İLK TUR'DA SEÇİMİ ALACAĞIZ!

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Fatih Sevindik İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek partililerle kucaklaştı. Sevindik yaptığı ziyaretlerde ilgi ile karşılanırken Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk tura biteceğini ifade etti.

İLK TUR'DA SEÇİMİ ALACAĞIZ!

 AK Parti önceki dönem il başkan yardımcısı Elektrik Mühendisi Fatih Sevindik aday adaylığı sürecine dair ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Karasu, Kocaali, Söğütlü ve Arifiye’yi ziyaret eden Sevindik buralarda yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin önemine değindi. Sevindik “Milat olacak bir seçimin hemen öncesinde ben de aday adayı olarak bir yola çıktım. Yapılacak temayüllerde teşkilatlarımızın desteğini bekliyorum. Allah nasip ederse aday olur ve seçiliriz. Rabbim çıktığımız yolu hayırlı etsin. İfadelerini kullandı.

 

Sevindik “Bizlerin çıktığı yolun tek bir amacı var. o da Ülkemizin bekası için canını dişine takan Reisimize katkı sağlamak. Ben olmuşum, başkası olmuş mesele değil. Asıl olan Cumhurbaşkanımızın vizyonu ile ilerleyen Ülkemiz. İnşallah hep birlikte çok çalışarak ilk turda yüksek oranda oy ile O’nu başkan seçeceğiz.” Dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER