İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı

Keçeoğlu’nda teşekkür

İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı

İlçe Başkanları Toplantısı Yapıldı
AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları aylık düzenli olarak gerçekleştirdiği İlçe Başkanları toplantısını bu ay Kaynarca İlçesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kollarının her ay düzenli olarak farklı ilçelerde gerçekleştirdiği İlçe Başkanları toplantısına bu ay Kaynarca İlçe ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, İlçe Başkanı İsmail Kaymak, SKM Başkanı Fuat Gür ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, İl Gençlik Başkan Yardımcıları, İlçe Gençlik Kolları başkanlarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. 

Keçeoğlu’nda İlçe Başkanlarına teşekkür
İlçe Başkanları toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulunan İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu,  geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen temayül oylamalarında İlçe Gençlik kollarına çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Keçeoğlu “Aday adaylık süreci devam ederken geçtiğimiz hafta sonu bir temayül süreci gerçekleştirerek ilçelerimiz ve büyükşehir aday adayları konusunda partililerimiz oy kullandılar. Demokrasi’ye ne kadar önem veren bir parti olduğumuzu yapılan temayül oylamalarıyla kendini göstermiştir. Güzel bir temayül süreci geçirdik. Temayülde görev alan başta İlçe Gençlik Başkanlarımız olmak üzere İlçelerimizdeki Gençlik Kolları üyelerine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, daha sonra teşkilat çalışmaları hakkında toplantıya katılan İlçe Gençlik Kolları Başkanlarına bilgiler vererek ilçeler hakkında da bilgiler aldı. Başkan Keçeoğlu Cumhuriyetin İlanının 90. Yılı olması ve aynı gün hizmete sunulan Marmaray’ın öneminden de bahsederek “Ülkemizde ileriye dönük çalışmaların biz gençlerin çalışmalarıyla hız kazanarak artarak devam edecektir. Bunun için biz gençler, çalışmalarımıza ara vermeden devam etmeli ve her alanda kendimizi geliştirmeliyiz” dedi. 

Toplantı sonunda Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel, İlçe Başkanı İsmail Kaymak ve Kaynarca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Ortaç, İlçe Gençlik Kolları Başkanları toplantılarının ilçelerinden gerçekleştirilmesinden memnuniyet duyduklarını dile getirerek İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu’na ve toplantıya katılan İlçe Gençlik Kolları Başkanlarına teşekkür ettiler.


 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2013, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER