Hollanda'da Osmanlı Gülü Dağıttık

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün Referandum ziyaretleri kapsamında Ferizli’yi ziyaret etti. Üstün’e Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Ramazan Serhoş, Belediye Meclis Üyeleri ve ilçe yönetimi eşlik etti.

Hollanda'da Osmanlı Gülü Dağıttık

Referandum Ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Milletvekili Ayhan Sefer Üstün Ferizli’ye genel bir ziyaret gerçekleştirerek esnafları gezdi. İktidar oldukları dönemde Ferizli’nin hızlı geliştiğinin altını çizen Üstün gençlerle bir süre sohbet etti. Ferizli’ye yeni yapılacak projeleri anlatan Üstün, Ferizli artık kendi kendine yeten ilçe durumuna geliyor dedi. Gençlere tavsiyelerde de bulunan Üstün, ‘’Hükümet konağı, Kurumları, Adliyesi, alt yapısı, içme suyu, doğal gazı, arıtması, ulaşımı ve OSB’si ile Ferizli artık bir şehir haline geldi. Tüm bunların yanında beş etap projeden oluşun ve ilk iki etabının ihalesi gerçekleştirilen sulama projesi de faaliyete geçecek. Dolayısıyla da bu bölgelerde tarımsal faaliyetler üçe dörde katlanacak. Ferizli hem sanayiden, hem hayvancılıktan hem de tarımdan kazanan bir ilçe olacak. Gençlerimize iş sahaları açarak işi sizlerin ayağına getiriyoruz. Bundan sonrada yeni anayasa ile daha çok hizmet edeceğiz,’’ dedi.

Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, yeni anayasa ile Çift başlılık ortadan kalkacak istikrar kalıcı hale gelecek. Dolayısıyla vatandaşlarımızın lehine olan bir sistem anlayışı hâkim olacak. Ülkemizin bekası, 2023 hedeflerine hızla koşması, kararların hızlı alınıp daha hızlı hizmet yapılabilmesi için sandıklardan çok güçlü bir yüzdeyle evet çıkartalım, dedi.

Hollanda konusuna da değinen Ayhan Sefer Üstün, Hollanda’da bakanlarımıza yönelik yapılan çirkin olayların ardından Hollanda’yı ziyaret ettik. Vatandaşlarımıza Osmanlı gülü dağıttık. Hollanda’da gezebileceğimizi gösterdik. Hollanda’da diplomatik pasaportumuz ayaklar altına alındı. Bakanımızı kendi topraklarımız sayılacak yere sokmadılar ve çok büyük ayıp ettiler. Gelin Ferizlililer, hep beraber bizde 16 Nisan Halk oylamasında güçlü bir evet diyerek onlara çok güçlü bir ayıp edelim, dedi ve vatandaşlardan ‘Evet’ sözü aldı.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2017, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER