FERİZLİ'DE 'EVET' BİRLİĞİ

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk yaptığı ‘evet’ çalışmalarını taçlandırmak için Ferizli Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarlarıyla birlikte tüm ilçe mahallelerinde evet turu düzenledi. Başkan Soğuk, “muhtarlarımızla birlikte Ülkemizin geleceği için herkesi ‘evet’ tercihinde birleşmeye davet ediyoruz” çağrısında bulundu.

FERİZLİ'DE 'EVET' BİRLİĞİ

Belediye başkanı Ahmet Soğuk yoğun bir mesai harcayarak gece gündüz demedi, büyük bir özveri sarf etti ve mahallelerde Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi hakkında bilgilendirme toplantıları düzenledi. Yapılan yoğun referandum çalışmaları Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarlarının katılımıyla taçlandırıldı. Oluşturulan heyetle tüm mahalleler gezilerek vatandaşlara evet tercihinde birleşelim, ülkemizin 2023 hedefleri için ufkunu açalım çağrısında bulunuldu. Tüm mahalle muhtarlarıyla birlikte tüm ilçe mahalleleri gezildi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Ülkemizin geleceği için Pazar günü tarihi bir halk oylamasına gideceğiz.  Oluşturduğumuz heyetimizle beraber tüm mahallelerimizi gezerek vatandaşlarımıza ‘evet’ te birleşelim çağrısında bulunuyoruz. 16 Nisan yavaşlatılmış sistemden kurtulma adına bir milat olacak. Ülkemizin 2023 hedeflerine hızla koştuğu bir sisteme geçiş olacak. Yeni sistem için en büyük gücümüz yine halkımız olacak. Uzun zamandır yaptığımız referandum çalışmalarıyla birlikte vatandaşlarımıza yeni anayasa ve sistem değişikliğini anlattık. Daha güçlü bir Türkiye hedefimizle çıktığımız bu yolda önemli bir eşiğe geldik. Muhtarlarımızla el ele verdik. ‘Evet’ tercihinde birleşip güçlü ve istikrarlı bir Türkiye’nin inşası için halkımızı güçlü bir ‘evet’ e davet ediyoruz.  Vatandaşlarımız her zaman olduğu gibi yine en doğru kararı verecektir. İnşallah ilçemizden 16 Nisanda güçlü bir ‘evet’ çıkaracağız,” dedi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER