'Evine Hoşgeldin Reis'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’ye yeniden üye olmasıyla ilgili açıklamada bulunan Başkan İspiroğlu; “Şuanda AK Parti’nin yurt içi ve yurt dışındaki temsilciliklerinin tamamında bayram havası var. Kendisini çok özlemiştik. Bu vesileyle kendisine ‘Evine hoş geldin Reis’ diyorum” diye konuştu.

'Evine Hoşgeldin Reis'

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 16 Nisan halk oylaması ile yürürlüğe geçen Partili Cumhurbaşkanlığından sonra Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’ye üye olmasını değerlendirdi. AK Parti’nin tüm kademelerinde coşku olduğunu belirten Başkan İspiroğlu; “Sayın Cumhurbaşkanımızın yaklaşık üç yıl sonra yeniden evine dönmesi hepimizi sevindirdi. Şuanda AK Parti’nin yurt içi ve yurt dışındaki temsilciliklerinin tamamında bayram havası var. Kendisini çok özlemiştik. Bu vesileyle kendisine ‘Evine hoş geldin Reis’ diyorum” dedi.

İspiroğlu, AK Parti’nin Kurucu Genel Başkanı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 21 Mayıs tarihinde yapılacak 2. Olağanüstü Kongre sonrasında yeniden Genel Başkan olması hakkında “Partimiz için ‘Beşinci Çocuğum’ ifadesini kullanan Cumhurbaşkanımız bugün aşkına, sevdasına yeniden kavuştu. İnşallah 21 Mayıs’ta yeniden Genel Başkanımız olacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın belirlediği ilkeler ışığında çalışmalarını sürdüren partimiz büyük kongre sonrasında çok daha hızlı ve emin adımlar atacaktır. Vatandaşlarımızın beklentileri de Cumhurbaşkanımızın Genel Başkan olmasıyla yerine getirilecektir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER