EVET' MİLLETİMİZİN YARINLARI İÇİNDİR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yeni sistemin güçlü bir başkanlık sistemi olduğunu, bu sayede bir daha çift başlılık yaşanmayacak. Koalisyonlar ortadan kalkacak. Bu değişiklik AK Parti veya Recep Tayyip Erdoğan için değil, milletimizin yarınları içindir”ifadelerini kullandı.

EVET' MİLLETİMİZİN YARINLARI İÇİNDİR

Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgilendirme çalışmalarına hafta sonu düğün ve cemiyetler nedeniyle ara veren Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Aydınlar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Aydınlar Mahallesinde düzenlenen referandum bilgilendirme toplantısına Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri Gençlik kolları başkanı Faruk Koç, yönetim kurulu üyeleri köy muhtarı Şaban Tetik ve vatandaşlar katıldı.

Ak Parti Geyve gençlik kolları başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu üyeleri Aydınlar Mahallesinde Cumhurbaşkanlığı sistemi bilgilendirme toplantısı öncesi yeni sistemin anlatıldığı broşürleri dağıtarak gençleri bilgilendirdiler.

Tarihi bir süreç

‘Tarihi bir süreçte olduklarını ve bunu 16 Nisan’daki referandum ile taçlandırmak istediklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ”Tarihi bir süreçteyiz. Türkiye’nin kaderini değiştirecek, çok büyük bir adım atabilmeyi Allah bu iktidara nasip etti. AK Parti iktidara geldi, sessiz yığınların sesi, kimsesizin kimi olma adına bu memleketi millet iradesi ile yönetmek için önüne çıkan bütün engellerle mücadele etti. Bu millet çok inledi, koalisyonlar altında, yoksulluklar, yokluklar, hastane kuyrukları, başörtüsü yüzünden eğitim hakkı alınanlar, terörün kol gezdiği bir Türkiye’de artık yeter dedik. İnşallah sizlerin desteği ile sandıkta güçlü bir evetle Türkiye bir daha o eski hastalıklarına geri dönmez. Türkiye bir daha çift başlılık yaşamayacak. Koalisyonlar ortadan kalkacak. Bu değişiklik AK Parti veya Recep Tayyip Erdoğan için değil, milletimizin yarınları içindir”ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2017, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER