Evde Kalana Başkan Tever’den Kitap Hediyesi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Twitter hesabından sosyal farkındalık adına bir çağrıda bulundu. Başkan Tever, evinden fotoğrafını paylaşan 5 kişiye Mustafa Kutlu kitap setinden hediye edeceğini söyledi.

Evde Kalana Başkan Tever’den Kitap Hediyesi

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok vatandaş çağrılara uyarak evlerinden çıkmamaya başladı. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla evlerinden çıkmayan vatandaşlara çağrıda bulundu. Tever, sıraladığı talimatlara uyan 5 kişiye Türk Edebiyatının en büyük hikâye yazarlarından olan Mustafa Kutlu’nun kitap setinden hediye edecek.

EVDE KAL TÜRKİYE

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever paylaşımında, ” Türk edebiyatımızın yaşayan en büyük isimlerinden #MustafaKutlu okuduğumuz ve okuttuğumuz doğrudur. Onun hikâyelerinde yaşamın güzelliği, toprağımızın kokusu, insanımızın sıcaklığı ve evimizin huzuru vardır. Allah ona uzun ve sağlıklı bir ömür versin. Bu mesajın altına; #EvdeKalTürkiye çağrısına uyarak evinden fotoğrafını paylaşan 5 kişiye değerli üstadımız Mustafa Kutlu’nun kitap setini hediye edeceğim. Hadi başlayalım. #HayatEveSığar” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER