Ersin Kılıç “Saadet” dedi ve aday adaylık başvurusunu yaptı.

0

Ersin Kılıç “Saadet” dedi ve aday adaylık başvurusunu yaptı.

Saadet Partisi’nde 2014 yerel seçimleri için Ekim'de başlayan aday adaylığı başvuruları kapsamında Erenler Belediye Başkan aday adaylığı için ilk başvuran Ersin Kılıç oldu.
Yaklaşan yerel seçim maratonuyla birlikte, Saadet Partisi’nin Sakarya’da Belediye başkan aday adayları belli olmaya başladı. Geçtiğimiz gün Ak Parti’den istifa ettiğini açıklayan Ersin Kılıç, aday adaylık başvurusunu Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Ramazan Özer’e yaptı.

Parti toplantı salonunda gerçekleşen başvuru töreninde İlk konuşmayı Saadet Partisi Erenler ilçe Başkanı Ramazan Özer yaptı. Özer, “İnşallah belirlenecek adaylarımız memleketimize hayırlı olur, Cenabı Allah memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı onlara nasip eder. Adayımız kim olursa olsun, Erenlerde Efsane hizmetler geri gelecek ve Saadet Partisi İlçemize bir güneş gibi doğacaktır. Erenlere hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Erenler Belediye Başkanlığı için Saadet Partisi’ni tercih eden Ersin Kılıç, “Aday Adayı olarak ilk adımı attık. İnşallah genel merkezimizin takdiri olursa, Aday olarak 2014 seçimlerini zaferle geçireceğiz. Saadet’in Erenler de bayrağını dikeceğiz. Ahlaki ve kültürel yozlaşmanın önüne geçecek ve işsizliğe çareler üreteceğiz. Yapılaşmada vatandaşın tüm sıkıntılarını birebir çözeceğiz.” diye projelerini anlattı.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2013, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER