DİŞLİ: ADALET ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ!

Hakkında hazırlanan dokunulmazlık fezlekesiyle ilgili yazılı açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Dişli, "Bu kampanyayı yürütenler ile adalet önünde hesaplaşacağız." dedi.

DİŞLİ: ADALET ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ!

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli hakkındaki fezlekeyle ilgili ikinci kez açıklama yaptı. Daha önceki açıklamasında "Fezleke Sakarya’da yapılan ince bir siyasi çalışmanın ürünü" ifadelerini kullanan Dişli, bu kez bir yazılı açıklama yaptı. 

 

YAKIN İLİŞKİLERİ GÖZ ÖNÜNE ALINDIĞINDA

AK Parti Sakarya eski İl Yöneticisi Yusuf Erturan'ın kendisini şikayeti sebebiyle hakkında dokunulmazlık fezlekesi hazırlanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, "Şikayeti yapan kişinin yakın ilişkileri göz önüne alındığında, atılan adımların son zamanlarda şahsım üzerinde yapılan ince bir siyasi itibarsızlaştırma çabasının devamı niteliğinde olduğu görülmektedir" diye konuştu.

[ilgili-haber=32431]

BASINA SERZENİŞTE BULUNDU

Dişli, açıklamasının devamında şunları söyledi; Bu kampanyayı yürütenler ile adalet önünde hesaplaşacağız. Ayrıca, değerli basınımızın yargısız infaz yaparcasına 2 gündür yazıp çizdiklerini kamu vicdanına havale ediyorum.

[ilgili-haber=32467]

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2017, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER