Çetinkaya 'Ersoy'u Minnet ve Şükranla Anıyoruz'

MHP Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Çetinkaya, İstiklal Marşı’nın kabulünün 95 nci yıldönümü dolasıyla yaptığı yazılı açıklamasında, “Mehmet Akif Ersoy’u minnet ve şükranla anıyoruz” dedi.

Çetinkaya 'Ersoy'u Minnet ve Şükranla Anıyoruz'

Çetinkaya, açıklamasında ayrıca, “Devletimizin ve Milletimizin zor günler geçirdiği şu günlerde, endişelerimiz artsa da, ümidimiz tükenmemiştir.  MHP olarak Devletimizi ve Milletimizi bu çıkmazdan mutlaka kurtaracağız.” ifadelerine yer verdi.

MHP Geyve Kadın Kolları Başkanı Derya Çetinkaya’nın yazılı açıklaması aynen şöyle:

“MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ”

“İstiklal Marşımızın kabulünün 95. yıl dönümünde, Türk Milleti’ne bu güzel İstiklal Marşını kazandırdığı için Mehmet Akif Ersoy’a minnet ve şükran duygularımızı bir kez daha bildiriyoruz.

MHP olarak, Mehmet Akif’in söylediği;  ‘’ Allah bu Millete bir daha İstiklal Marşı yazdırtmasın’’ düsturunun yılmaz savunucuları ve bekçileriyiz.

“ENDİŞELERİMİZ ARTSA DA, ÜMİDİMİZ TÜKENMEMİŞTİR”

Devletimizin ve Milletimizin zor günler geçirdiği şu günlerde endişelerimiz artsa da, ümidimiz tükenmemiştir.  MHP olarak devletimizi ve Milletimizi bu çıkmazdan mutlaka kurtaracağız.

Mehmet Akif ve Onun gibi ahirete göç etmiş bütün vatan ve millet sevdalıları, rahat uyuyun. Bizlerin de sizler gibi bu vatan ve milletin bekası için ömrümüzün sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2016, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER