'Biriz,Beraberiz'

Mutlu Işıksu, Sivil Toplum Kuruluşları’yla Değerlendirme Yaptı

'Biriz,Beraberiz'

Ak Parti Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Mutlu Işıksu, aday belirleme sürecinde sivil toplum kuruluşlarıyla görüş alışverişini sürdürüyor.
Ak Parti Genel Merkezi’nin Kasım Ayı içerisinde aday belirleme çalışmalarını tamamlamasıyla yerel seçim startı da verilmiş olacak. Aday adayları da çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme ziyaretlerini devam ettiriyor. Birçok belediye başkanlığı için aday adaylarının fazla olduğu Ak Parti’de gözler Sakarya’nın merkez ilçesi Adapazarı Belediye Başkanlığı’na çevrilmiş durumda. Aday adaylığı başvurusunun ardından yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdüren Mutlu Işıksu da sivil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerinde çalışmaları hakkında bilgi veriyor.
“Biriz,Beraberiz”
Ak Parti Adapazarı Aday Adayı Mutlu Işıksu, önceki gün gerçekleştirdiği ziyaretlerde Erzurumlular Dernek Başkanı Adnan Akbaş, Sakarya Matbaacılar Derneği Başkanı Nail Kurt ve yönetim kurulu ile Sakarya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Selahattin Çakırsoy’la değerlendirme toplantısı yaptı. Işıksu, şehrin yükünü omuzlayan sivil toplum örgütlerinin yeni dönemde beklentilerini ve şehirler ilgili değerlendirmelerini aldıklarını belirterek, “ bizler, Adapazarı’nı dün olduğu gibi bugün de karış karış geziyor, beklentileri ve sorunları değerlendiriyoruz. Gücümüzü birlikteliğimizle arttırmaya devam edeceğiz. Hepimizin amacı, daha marka bir Adapazarı ve daha köklü hizmetler. O nedenle sivil toplum örgütlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Şehre hizmet sunan ve sunmak isteyen herkesle biriz beraberiz” şeklinde konuştu.
Dernek ve oda başkanı ziyaretinden duyulan memnuniyetin ifade edildiği görüşmelerde, seçim sürecinde Mutlu Işıksu’ya başarılar dilendi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2013, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER