Başkan Yüce’nin Üç Önemli Kriteri

MedyaRota’ya özel açıklamalarda bulunan Başkan Yüce, “Eksikleri tamamlayacak, doğruların üzerine koyacak ve yanlışları ortadan kaldıracağız” dedi.

Başkan Yüce’nin Üç Önemli Kriteri

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 31 Mart seçimlerinin ardından bir yandan tebrikleri kabul ediyor diğer yandan ise mevcut çalışmaları incelerken yeni yapılacak çalışmaların da yol haritasını belirliyor. Hemen her sabah esnaf ziyaretleriyle mesaiye başlayan Başkan Yüce, gün içerisinde hayırlı olsun ziyaretine gelenleri karşılıyor. Aynı zamanda yapılacak işlerle ilgili raporları inceleyen Yüce, gece yarılarına kadar mesaisini sürdürüyor.

Sakaryalılara Yakışır Hizmet

Sakarya’nın yeni yönetim anlayışı ile ilgili MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’e özel açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “31 Mart seçimlerinde şahsıma ve Cumhur İttifakımıza rekor oranda destek veren hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Sakarya’ya ve Sakaryalılara yakışır şekilde hizmet edeceğiz. Yoğun programlarımız arasında mevcut çalışmalarla ilgili bilgi alıyor, yeni dönem projelerimizi de planlıyoruz” dedi.

Doğru, Eksik ve Yanlışlar İyi Tespit Edilecek!

Yönetim anlayışındaki üç önemli kriterden bahseden Başkan Yüce, “Şehrimizi gönül belediyeciliği anlayışıyla yönetmeye devam edeceğiz. Sakarya’da çok önemli çalışmalar yapıldı. Biz de bu çalışmaları iyi analiz ederek üzerine koymak istiyoruz. Geçmiş dönemde yapılan çalışmaların analizini iyi çıkarmaya çalışıyoruz. Bundan sonrası için üç önemli kriterimiz var. Birincisi büyükşehir belediyemizin doğru uygulamalarını üzerine koyarak devam ettireceğiz. İkincisi eksik kaldığımız yerler tespit ederek tamamlayacağız. Üçüncüsü ise yanlış olan uygulamalarımız var ise bunları tamamen ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER