Başkan Ak'tan Anlamlı Ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar’ı makamında ziyaret etti

Başkan Ak'tan Anlamlı Ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar’ı makamında ziyaret ederek Kızılay haftasını kutladı ve Şube başkanı İşgüzar’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçe Başkanı Mustafa Ak’a Başkan Yardımcıları Metin Kurtuluş, Celal Buluş eşlik ederken,  İlçe Yönetim kurulu üyeleri ve ilçe Kadın kolları üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.  Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılay’ın “29 Ekim- 4 Kasım Kızılay Haftası” dolayısıyla ilimizde ve ülke genelinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 

“Türk Kızılay’ı gurur kaynağımız”
İlçe Başkanı Mustafa Ak ise Sivil Toplum Kuruluşların önemine değinerek şunları söyledi. Ak “Sivil Toplum Kuruluşları, topluma verdikleri katkılarla her zaman ön planda olmuştur. Kızılay ise gerek köklü tarihi olsun gerekse milletimizin maneviyatının, en yoğun yaşandığı yardım kuruluşlarının başında olmasıyla, zor zamanlarda sadece Türkiye’de değil Dünya genelinde bir kurtarıcı olarak devreye girmesiyle Türk Kızılay’ı bizim için her zaman gurur kaynağı olmuştur” dedi. Kızılay Başkanı Ahmet İşgüzar, anlamlı ziyaretlerinden dolayı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti. 

 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2013, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER