Bafralıoğlu Aday Adayı İçin Resmi Başvurusunu Yaptı

Kadınlardan ilk Aday adaylığını açıklayan Erenler Belediye Meclis Üyesi Semiha Bafralıoğlu, kalabalık bir heyetle resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Bafralıoğlu Aday Adayı İçin Resmi Başvurusunu Yaptı

AK Parti’nin kuruluşu ile siyasete giren Erenler Belediye Meclis Üyesi Semiha Bafralıoğlu; 24 Haziran yapılacak olan 27. Dönem genel seçimler için Milletvekili Aday Adaylığını resmi başvurusunu yaptı.

 

AK Parti’nin kuruluşu ile siyasete giren ve bu güne kadar partisinin birçok alanında görev alarak çalışmalara imza atan Erenler Belediye Meclis Üyesi Semiha Bafralıoğlu; 24 Haziran yapılacak olan 27. Dönem genel seçimler için, kalabalık bir heyetle geldiği AK Parti İl Teşkilatında Milletvekili Aday Adaylığını resmi başvurusunu yaptı. Başvurusunu AK Parti Sakarya İl Teşkilat Başkanı Serkan Cerrahoğlu’na teslim eden Bafralıoğlu; “Biz partimiz için Sakarya’ya hizmet etmek için yola çıktık. Partimize ve Sakarya’ya Hayırlı olsun” dedi. Semiha Bafralıoğlu’nun başvuru programında AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz’da yer aldı.

 

Semiha Bafralıoğlu kimdir?

1969 Yılında Sakarya’nın Erenler İlçesi Reşitbey Köyü’nde doğdu. 1990 yılında Tacettin Bafralıoğlu ile evlenen Semiha Bafralıoğlu Mertcan ve Özberk isimli iki çocuk annesidir. Erenler İlçe merkezinde ikamet eden Bafralıoğlu; siyasi hayatına AK Parti ile başlayan Bafralıoğlu; 15 yıldır siyasetin değişik kademelerinde görevlerde bulundu. Siyasete atılmadan önce Erenler İlçesi’nde birçok okulda okul aile birliği başkanlıkları görevlerinde yer aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “Durmak yok yola devam” mantığını kullanarak, AK Parti Erenler İlçe Teşkilatının kurucularından olmuştur. Daha sonra partisinin İl Teşkilatında çeşitli birim başkanlıkları görevlerinde bulundu. 2015 yerel seçimlerinde Erenler Belediye Meclis Üyeliğine seçilmiştir. ‘Bizi yükselten dinimize karşı duyduğumuz aşktır’ sözü ile yola çıkan Bafralıoğlu; 24 Haziran yapılacak olan Başkanlık ve Milletvekili Genel Seçimleri’nde AK Parti’den Milletvekili olmak için aday adaylığı ile yola çıktı.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER