ATABEK BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Partili siyasetçi, eski bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek 27. Dönem Sakarya Milletvekilliği için aday adaylığı başvuru evraklarını AK Parti Sakarya il başkanlığına teslim etti.

ATABEK BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Sakarya Kadın kolları eski başkanlarından Çiğdem Erdoğan Atabek Aday adayı başvurunu yaptı.  Aile ve Sosyal Politikalar Bakan yardımcılığı döneminde başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren tecrübeli siyasetçi başvuru evraklarını il teşkilat başkanı Serkan Cerrahoğlu’na teslim etti.

 

İl yöneticilerinin de hazır bulunduğu başvuru da bir açıklama yapan Çiğdem Atabek “Allah bize hizmet nasip etti partimiz için çalıştık. Teşkilatların her kademesinde aktif rol alan bir siyasetçi olarak şimdi de yeni dönem için aday adaylığına başvurumu yaptım. Her zaman değerli Cumhurbaşkanımızın emrinde partimiz için, Ülkemiz için, milletimiz için bundan sonra da çalışmaya her hazırım. Nasipse vekil olarak, nasip değilse bu büyük ailenin bir ferdi olarak “YENİ TÜRKİYE İÇİN hep birlikte yeni hedeflere” diyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2018, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER