ARZU KAHVECİ DE Mİ ADAY ADAYI OLUYOR?

AK Parti Sakarya’da aday adaylığı süreci hızlı başladı. Peş peşe gelen aday adaylığı açıklamaları, süreç başlamadığı için henüz resmileşmese de bir çok ismin aday adayı olacağı konuşulanlar arasında.

ARZU KAHVECİ DE Mİ ADAY ADAYI OLUYOR?

AK Parti Sakarya için hali hazırda aday adaylıklarını açıklayan isimlerin yanı sıra bir çok isimde nabız yokladığı öğrenildi. Daha önce aday adayı olan isimlerin yanı sıra birçok isim de bu dönem aday adaylığına başvurmaya hazırlanıyor. Parti içerisinde aktif bazı görevlerde bulunan isimlerinde olduğu kişiler resmi başvuruların başlaması ile partinin yolunu tutacak.

 

Bu isimlerden birinin de AK Parti Erenler Belediye Meclis üyesi Arzu Kahveci. Hizmet İş Genel Merkez Kadın Komitesi Başkan yardımcılığını da yürüten Arzu Kahveci Akyazı Belediyesindeki görevini de sürdürüyor.

Kahvecinin aday adayı olmaya karar vermesi durumunda Semiha Bafralıoğlu gibi Erenler Belediye meclis üyeliği ve Akyazı Belediyesindeki görevinden istifa etmesi gerekecek.

 

Kahveci’nin aday adaylığı sürecini iyi değerlendirerek istişareler sonrası karar vereceği söylense de Ankara kaynaklı bazı bilgiler daha önce bu konuda nabız yokladığı yönünde.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER