Allah İstiklal Marşı'nı Tekrar Yazdırtmasın

Ak Parti Geyve İlçe Gençlik kolları 12.Mart istiklal Marşının kabulu ana gündem maddesi ile haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Allah İstiklal Marşı'nı Tekrar Yazdırtmasın

Ak Parti Geyve Teşkilat binasında toplanan Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri gündem maddelerini görüştükleri toplantı sonunda Üye güncelleme çalışmaları ile mahalle yönetimlerinin yeniden oluşturulması konusunda çalışmaların başlamasına karar verildi.

 

Liselerde sosyal faaliyetler düzenlenmesi için komisyon oluşturulmasına karar verilen toplantıda, oluşturulacak komisyon ile her liseye bir başkan atayarak 2019 da oy kullanacak olan liseli kardeşlerimize daha şimdiden dokunarak dikkatlerini çekmek ve siyasete ısıtmak amacı hedeflendi.

 

Günün önemine binaen son olarak 12 Mart İstiklal Marşımızın kabulü ile ilegili gündem maddesi ele alındı.

 

Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç; Şairimiz Mehmet Akif Ersoy İstiklal marşını yazdığı döneme dikkat çekerek o günkü sıkıntılar karşısında şairimiz böyle bir marş yazmış sıkıntıları şiirlerle dile getirmiş ve milletimizin hiçbir sıkıntıya, hiçbir olumsuzluğu boyum bükmeyeceğini son kişi kalana kadar mücadeleyi bırakmayacağını dizelerle anlatmış. Bizde bu düşüncelerle Allah bir daha bu millete istiklal marşı yazdırtmasın ümmetin umudu müslüman dünyasının lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı başımızda eksik etmesin ve onun hayallerini ülkemiz için ümmet için kurduğu hayalleri gerçekleştirmeyi nasip etsin dedik ve hayırlara vesile olması dileğiyle, dualarımızla toplantımızı sonlandırdık, dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2016, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER