Alemdar: “Hemşehrilerimize Birlikte Hizmet Ettik”

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından görevini Ekrem Yüce’ye devreden Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret ederek yeni dönem için başarılar diledi.

Alemdar: “Hemşehrilerimize Birlikte Hizmet Ettik”

Şehrin Her Noktasına Hizmet Götürdü
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Toçoğlu’na teşekkür eden Alemdar, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi süresince Zeki Toçoğlu'nun Sakarya'nın her noktasında şehre yakışan ve aynı zamanda geleceğe dönük vizyon projeleri hayata geçirdiğini belirtti.


Teşekkür Etti
Büyükşehir Belediye Başkanlığı süresince Zeki Toçoğlu ile uyum içerisinde hareket ederek vatandaşlara hizmet ettiklerini vurgulayan Alemdar, “Hemşehrilerimize hizmet noktasında Zeki Başkanımızla birlikte çok önemli değişimler ve dönüşümler gerçekleştirdik. Şehrimize kazandırmış olduğu yatırımların yanı sıra hizmetlerimiz esnasında her zaman yanımızda olan Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Zeki Toçoğlu da yerel seçim sonuçlarının memleketimiz ve milletimiz adına hayırlı olması temennisinde bulunarak; üçüncü kez Serdivan’a hizmet için vatandaşların kendisine tekrar yetki verdiği Başkan Alemdar’ı tebrik ettiğini ve çalışmalarında başarılar dilediğini belirtti.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER