Ak Parti Geyve Teşkilatı'ndan Suç Duyurusu

Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Ak Parti Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, Ak Parti Geyve Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ile yönetim kurulu üyelerinden oluşan grup Geyve Cumhuriyet Baş Savcılığına gelerek CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ak Parti Geyve Teşkilatı'ndan Suç Duyurusu

Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak; Halkımızın vijdanının sesi olarak  olarak ülkemizin cumhurbaşkanına kimsenin hakaret edemeyeceğini, Türkiye Cumhuriyetinin liderine kimsenin o şekilde dil uzatamayacağını ve buna sessiz kalmayacağımızı belirtmek için Ak Parti Geyve Yönetim kurulu olarak, Gençlik kollarımız, Kadın Kollarımız, mahalle başkanlarımız ve ilçemizdeki halkın bir kısmı ile beraber CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanımıza hakaretinden dolayı Geyve Cumhuriyet Savcısına suç duyurusunda bulunduk.

Atatürk’ün kurduğu partinin liderinin devlet geleneklerinde ülkemizi yöneten Cumhur’un Reisine o şekilde konuşmasının Atamızın kemiklerini sızlatacağını ifade eden Irmak; malesef İktidara muhalefet olacakları yerde ülkemize düşman olup memleketimizi yönetenlere hakaret ediyorlar. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti lideri yine şu anki Türkiye Cumhurbaşkanına hakaret ediyor.Buradaki çelişkiden de CHP zihniyetinin hangi  noktalara geldiğini anlamak zor olmuyor, dedi.

Herkes şunu iyi bilmelidir ki bu ülkenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Kimseye zorla sevmelerini söylemiyoruz ya da beklemiyoruz. Ancak kimsenin de hakaret etmesine, kumpas kurmasına halk olarak da izin vermeyeceğimizin altına kalın çizgilerle çiziyoruz. İki kişiden birinin oyunu almış teveccühünü kazanmış bir lidere saygı duymuyorsan ona oy veren onu seven halkım tamamına da saygı duymuyorsun ve ona hakaret ediyorsan ona oy veren % 52 ye de hakaret ediyorsun demektir.Bu şekilde haddini bilmeyen herkese tepkimiz tam ve yerinde olacaktır. Geyve teşkilatı olarak da haddini ve yerini bilmeyenleri Cumhuriyet Savcımıza şikayet ederek tepkimizi gösterdik. Her zaman da bu duyarlılıkta devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER