AK Parti Arifiye Gençlik Kolları En Verimli Dönemini Geçiriyor

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç, Yönetim Kurulu Toplantısına ve Yeni Seçmen Birimi toplantısına katılarak 24 Haziran'ın öneminden bahsediyor ve ekibini güçlendirerek çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları En Verimli Dönemini Geçiriyor

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları en verimli dönemini Başkan Tanç zamanında geçiriyor. Yaptıkları çalışmalar ile dikkatleri üzerlerine toplayan ve saha çalışmalarında büyüklerin hayır dualarını alan AK Parti Arifiye Gençlik Kolları'nın şuan ki hedefi 24 Haziran. Başkan Tanç, Yönetim Kurulu Toplantısına ve Yeni Seçmen Birimi toplantısına katılarak 24 Haziran ' ın öneminden bahsediyor ve ekibini güçlendirerek çalışmalarına devam ediyor. Başkan Ahmet Can Tanç, İlçe Genelinde AK Gençlik Arifiye'ye Maşallah dedirtmeye devam ediyor. 

 

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç ' ın açıklaması ; 

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. AK Parti Arifiye Gençlik Kolları olarak saha çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Akabinde Yönetim Kurulu Üyelerimizle, Yürütme Kurulu Üyelerimizle , Üniversiteli kardeşlerimizle ve Yeni Seçmen Birimimizle istişare ve değerlendirme toplantılarımızı yapmaya devam ediyoruz. 24 Haziran seçimlerine yönelik yatırımlarımızı yaparak çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürmeye özen gösteriyoruz. Arifiye Gençlik Kolları, bu tarihi seçimde Cumhurbaşkanımızın gençlere olan güvenini boşa çıkarmamak için var gücüyle sahalarda olmaya devam edecek. Çoşkulu ve istekli olan kadromuz ile çok güzel çalışmalara imza atacağız. Ömrümüzün en bereketli günlerini, aylarını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber, hak bildiğimiz yolda geçireceğiz. Gayret bizden tevfik Allah ' tandır. İnşallah gece gündüz demeden Arifiye Gençlik Kolları olarak yapacağımız çalışmalarla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan 'a destek olacağız.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2018, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER