AK Parti 25 Otobüsle Çanakkale'ye Gitti

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı, Çanakkale Boğaz Harbi Zaferinin 101. Yılında 1500 kişi ile Çanakkale’ye giderek anma etkinliklerine katıldı.

AK Parti 25 Otobüsle Çanakkale'ye Gitti

AK Parti Sakarya İl Teşkilatı, Çanakkale Zaferinin 101. Yıl dönümünde Çanakkale’ye yolculuk yaptı. Sakarya’dan 25 otobüs hareket ettiren AK Parti, zaferi kutlamak için gittiği Çanakkale’de anma etkinliklerine katıldı. Çanakkale programına AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları başkanlarının yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
“Terör Örgütlerini Defetmeliyiz!”
Zaferin 101. Yılı ile ilgili konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Çanakkale bir ruhun sembolü, birlikteliğin mesajıdır. Canlarını vermekten zerre kaçınmamış olan ecdadımız, Çanakkale’de kazanılan zafer ile bizlere bu cennet vatanı hediye ettiler. Bizlere düşen ise birlik, beraberlik içerisinde vatanımıza sahip çıkmak ve her türlü terör örgütünü topraklarımızdan def etmektir. AK Parti Sakarya İl Teşkilatı olarak zaferin 101. Yılında 25 otobüsle Çanakkale’ye giderek hem tarihi yaşamayı hem de aziz şehitlerimizi anma fırsatını yakaladık. Bu vesileler ile Çanakkale Boğaz Harbinin 101. Yılını kutluyorum.” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2016, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER