AK Gençlik'ten Emniyete 172. Yıldönümü Ziyareti

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yılı dolayısıyla AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları, Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube - Çocuk Şube Müdürlüğüne ziyarette bulundular.

AK Gençlik'ten Emniyete 172. Yıldönümü Ziyareti

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için zaman mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalışan Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını aktararak şöyle konuştu:

"Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla halkımızın mutluluğu için gece gündüz demeden cansiperane çalışarak onurlu bir görevi ifa eden Emniyet Teşkilatımız, bugün kuruluşunun 172. Yılında Türkiye Cumhuriyetimizin bekasına, vatanımızın bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden hainlere ve şer odaklarına karşı en kutsal varlığı olan canını dahi feda etmekten kaçınmayarak mücadelesini devam ettirmektedir.” Demir, “Görevleri başında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi ve emekli olanları minnetle anıyorum. Halen görevleri başında olan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER