3 Valiz Belgeyle Gittiler!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Seçimleri için itiraz etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz itiraz dilekçesini YSK'ya teslim etmek için binaya giriş yaptı. Yavuz'un yanında 3 valiz belge ile geldiği görülürken, valizlerde seçimlerdeki yanlışlıklara dair belgeler olduğu öğrenildi.

3 Valiz Belgeyle Gittiler!

Adalet ve Kalkınma Partisi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptali için resmen YSK’ya başvurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, saat 15.30’da olağanüstü itiraz başvurusunu YSK’ya yapacaklarını bildirdi.
Yavuz, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda da "Birazdan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptali ve yenilenmesi talepli olağanüstü itirazımızı Yüksek Seçim Kuruluna sunmuş olacağız inşallah" ifadelerini kullandı.

Olağanüstü İtiraz Başvurusunu Yaptı!

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz olağanüstü itiraz başvurusunu yaptı. Yavuz'un binaya girerken yanında 3 valiz olduğu görüldü. Valizlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerindeki yapılan yanlışlaklara dair bilgi ve belgeler olduğu öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER