Sapanca Gazetesi 'Yılın Enleri' Ödülleri Düzenlen Törenle Sahiplerini Buldu

Sapanca Gazetesi ve Sapanca.com.tr okurları, 2015 yılında Sapanca’da en başarılı olan isim ve işletmeleri seçerek düzenlenen törenle ödüllerini sahiplerine verildi.

Sapanca Gazetesi 'Yılın Enleri' Ödülleri Düzenlen Törenle Sahiplerini Buldu

Gerçekleşen geceye Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, İlçe Jandarma Komutanı Ali Bahadır Aslan, Sapanca Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Camgöz, İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, Sapanca Belediye Başkan Yardımcıları Osman Gür, Özcan Yavuz ve Mübin Yeni, Sapanca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, İlçe Müftüsü Orhan Örnek, Sapanca İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Meryem Dişli, ve medya dünyasından bazı isimler ve çok sayıda davetliler katıldı.

 

Sapanca Gazetesinin birinci, internet haber portalı sapanca.com.tr’nin ise 4’üncü yılının da kutlandığı tören İlçe Müftüsü Orhan Örnek’in şehitlerimiz için yaptırdığı dua ile başladı. Sapanca Gazetesi ve haber portalının işleyişi hakkında bilgiler veren Sapanca Gazetesi Genel Yayın Müdürü Murat Arapoğlu, başarının ekip çalışması ile sağlandığının altını çizerek, başta Sapanca.com.tr Genel Yayın Müdürü İsa Çiçek olmak üzere, gazete ekibi ile destekleri ve ilgilileri için tüm ilçe halkına teşekkür etti.


Sapanca Belediye Başkanı Doç.Dr. Aydın Yılmazer konuşmasında basın kuruluşlarının önemine değindi. Yılmazer, gazete çalışanlarına başarılar dileyerek “Yılın Enleri” anketinde birinci olan adayları kutladı.
 

Programda gerçekleşen konuşmalar sonrası gazete köşe yazarları Süleyman Pulat, Levent Reşat Erdoğan, Erhan Tanta, Bahadır Ozan, Abbas Kara, Dr. Mustafa Özköse ve Osman Şükrü Memi ile gazetenin hazırlanması emeği geçenlere plaket takdimi gerçekleşti. Ödül töreninde ise “En Başarılı Spor Adamı” kategorisinde Mehmet Uçar’a ödülü Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gür, “En Başarılı Siyasetçi” kategorisinde Muzaffer Boz’a ödülü Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, “En Başarılı Muhtar” kategorisinde Ahmet Pir’e ödülü İlçe Emniyet Müdürü Osman Yıldırım, “En Başarılı Okul” kategorisinde Anadolu Lisesi Müdürü Habib Karagöz’e ödülü Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Camgöz, İlçe Tanıtımına En Çok Katkı Sağlayan Tesis kategorisinde NG Hotels Sapanca Müdürü Tezcan Özdemir’e ödülü İlçe Jandarma Komutanı Ali Bahadır Aslan, “En Başarılı İş Adamı” kategorisinde Faruk Bayraktar’a ödülü Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, “En Başarılı Kamu Yöneticisi kategorisinde” Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede’ye ödülü İlçe Kaymakamı Süleyman Yıldırım tarafından verildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2016, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER