Sedaş Projesine Düzce Üniversitesi Rektöründen Destek

Rektör Prof.Dr Nigar Demircan Çakar makamında ziyaret edildi

Sedaş Projesine  Düzce Üniversitesi Rektöründen Destek

ÖĞRENCİLER İÇİN YARIŞMA

SEDAŞ tarafından makamında ziyaret edilen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nigar Demircan Çakar, “SEDAŞ’ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı yarışmayı destekliyor, sürekliliğini diliyor ve öğrencilerimizi proje üretmeye yönlendiren motive eden bu organizasyonu nedeniyle SEDAŞ’ı tebrik ediyoruz” dedi.

REKTÖRDEN TEBRİK VE TEŞEKKÜR

SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Düzce Şebeke Operasyon İl Yöneticisi Hakan Çelik ve Kurumsal İletişim Uzmanı Burçin Başcı, üniversite öğrencilerine proje üretmeyi teşvik etmeyi amaçlayan, SEDAŞ web sayfasında yayımlanan ve başvuru süresi 8 Nisana kadar sürecek olan “Proje Fikri Yarışması” hakkında bilgi vermek üzere Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Nigar Demircan Çakar ile  Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Nedim Tutkun’u ayrı ayrı ziyaret ettiler. SEDAŞ’ın, elektrik dağıtım bölgesi içinde yer alan üniversitelerle birlikte başlattığı yarışma projesini desteklediklerini belirten Prof. Dr. Çakar, “Düzce Üniversitesi olarak SEDAŞ’ın başlattığı bu yarışmayı destekliyor ve bölgemizin enerji dağıtım hizmetini sağlayan SEDAŞ’a sosyal sorumluluk kapsamında düzenlediği bu organizasyon açısından duyarlılığına teşekkür ediyoruz.”dedi.

BÖLÜM BAŞKANINDAN DESTEK

Elektrik Elektronik Mühendislik Bölüm Başkanı Prof.Dr. Nedim Tutkun, öğrencilerimiz bitirme ödevleriyle enerjinin çevre ve işgüvenliği ile iletimi, dağıtımı ve üretimi konularında yeni proje fikirleri ile katılmalarına imkan sağlayan böyle bir proje oluşturmasını çok anlamlı ve değerli buluyor, öğrencilerimizin de proje fikirleri ile yarışmaya katılmalarını istiyoruz” dedi.

BAŞVURU 8 NİSANDA SONA ERİYOR    

SEDAŞ, elektrik dağıtım sektöründe faaliyet alanını kapsayan Doğu Marmara’da 4 İldeki, üniversite öğrencileri arasında “Projesi İyi Olan Kazansın” sloganıyla başlattığı, başvuru süresi 8 Nisana kadar sürecek olan “Proje Fikri Yarışması” için Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Kocaeli Üniversitesi (KOÜ), Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Düzce Üniversitesi (DÜ) ve Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) yöneticileri ve öğrencileriyle bir araya geliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2016, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER