Mavi Koltuk'ta İlk Konuk Esra Elönü'ydü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerden Mavi Koltuk Sohbetleri'nin ilk programı gerçekleşti. Sağlık Der Sakarya Başkan Yardımcısı ve Klinik Psikolog Mavi Çınar’ın öncülüğünde başlatılan “Mavi Koltuk” isimli kültür sanat etkinlikleri kapsamındaki programın ilk konuğu Gazeteci ve Yazar Esra Elönü'ydü.

Mavi Koltuk'ta İlk Konuk Esra Elönü'ydü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerden  Mavi Koltuk Sohbetleri'nin ilk programı gerçekleşti. Sağlık Der Sakarya Başkan Yardımcısı ve Klinik Psikolog Mavi Çınar’ın öncülüğünde başlatılan “Mavi Koltuk” isimli kültür sanat etkinlikleri kapsamındaki programın ilk konuğu Gazeteci ve Yazar Esra Elönü'ydü. Esra Elönü’nün katılım gösterdiği programın moderatörlüğünü de Mavi Çınar yaptı. Vatandaşın yoğun katılım gösterdiği etkinlikte “Araftaki Vicdanlarımız” konulu sohbet gerçekleştirildi.

GELECEK PROGRAM "SAĞLIKTA FIKHİ KONULAR" KONUŞULACAK

İlk programını geride bırakan “Mavi Koltuk Sohbetleri”nin gelecekte düzenlemeyi düşündüğü etkinlikler arasında “sağlıkta fıkhi konular” olduğu öğrenildi. Ramazan ayına sağlık ve fıkıh konuları ile hazırlık yapmayı planlayan Mavi Koltuk’ta bir sonraki adım ise Cemalnur Sargut ile Tasavvuf söyleşileri olacak.

esra

PROGRAM

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER