Hakalmaz’dan Unutulmayacak Bir Gece

3 saatlik Hakalmaz konseri Adapazarlıları coşturdu

Hakalmaz’dan Unutulmayacak Bir Gece

Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Orhan Hakalmaz, Orhangazi Kültür Merkezi’nde verdiği konserle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.3 saat süren konserde, Hakalmaz hayranları doyasıya eğlendi.


Adapazarı Belediyesi 2013-2014 Kültür ve Sanat etkinliklerine, Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Orhan Hakalmaz’ın seslendirdiği “Neşet Ertaş Anma ve Türküleri” ile start verdi. Kasım ayı etkinlikleri kapsamında Adapazarı’na gelen Orhan Hakalmaz, seslendirdiği birbirinden güzel Neşet Ertaş parçaları ile dinleyenlere tam bir müzik ziyafeti sundu.

BAŞKAN VE EŞLERİ KATILDI
Çok sayıda Orhan Hakalmaz hayranının katıldığı konseri Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, Başkan Yardımcıları Rıdvan Sezer ve başkan eşleri de izledi.Hakalmaz parçalarının hemen hemen hepsine eşlik eden Adapazarlılar 3 saat boyunca müzik ve eğlencenin keyfini çıkardı.

SALONDAKİ ENERJİ
Hayranlarının da eşlik ettiği şarkıları büyük bir coşkuyla seslendiren Hakalmaz, Adapazarı’nda sahne almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Hakalmaz, “Sakarya’da olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Salondaki enerji bana da yansıyor ve ayrı bana ayrı bir güç katıyor. Büyük küçük herkesin şarkılara eşlik etmesi beni inanılmaz mutlu ediyor”dedi.

YERLERİNDE OTURMADILAR
Tüm salonun dolduğu ve birçok kişinin salon aralarında oynadığı gecede Hakalmaz, Adapazarlı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Gece boyunca yerlerinde oturamayan Hakalmaz hayranları, Hakalmaz’ın’in duygusal parçalarıyla da zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, gece sonunda sanatçı Orhan Hakalmaz’a gecenin anısına plaket takdim etti.


Foto- Çok sayıda Orhan Hakalmaz hayranının katıldığı konseri Adapazarı Belediyesi Başkanı Süleyman Dişli ve eşi Fatma Dişli, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve eşi,Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer de eşiyle birlikte izledi.

Foto-Tam 3 saat süren konserde Orhan Hakalmaz hayranları, Hakalmaz’ın şarkılarına eşlik ederek gönüllerinde eğlendiler.

Foto- Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Erol Aydın, Adapazarılılara unutulmaz bir gece yaşatan sanatçı Orhan Hakalmaz’a gecenin anısına plaket takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2013, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER