Müftüoğlu #evdekal Dedi Taksitleri Erteledi

Müftüoğlu AVM insanların sokağa çıkmamasını teşvik etme amacıyla taksit ödemelerini bir ay ertelediğini duyurdu.

Müftüoğlu  #evdekal Dedi Taksitleri Erteledi

Koronavirüs ile etkin mücadele kapsamında ülkenin dört bir yanında önlemler devam ederken, Cumhurbaşkanlığı önderliğinde başlatılan #evdekal kampanyası oldukça önemli bir yer taşıyor. Müftüoğlu AVM insanların sokağa çıkmamasını teşvik etme amacıyla taksit ödemelerini bir ay ertelediğini duyurdu.

Sakarya’nın önde gelen beyaz eşya satıcılarından Bünyamin Müftüoğlu, yapılan bu destek ile ilgili olarak şöyle konuştu:

“Bu süreci devlet-millet el ele vererek aşacağız. Zor günlerden geçiyoruz. Ancak Türk Milleti her zorluğun üstesinden birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, kenetlenerek başarıyla gelmiştir. Koronavirüs alınan tedbirlerin sıkı bir şekilde uygulanmasıyla def edilecektir. Hiçbir şey insan sağlığından daha önemli değil”

Müftüoğlu AVM tüm müşterilerine bir mesaj yollayarak evde kal çağrısını desteklediğini ifade etti. Müşterilere gönderilen mesajda ise şu ifadeler yer aldı, “ Değerli müşterimiz; Ülke olarak içinde bulunduğumuz şartlardan dolayı “EVDE KAL” çağrısını destekliyor, tüm taksit ödemelerinizi 30’ar gün erteliyoruz. Müftüoğlu AVM ailesi olarak sizlere, sevdiklerinize sağlıklı günler dileriz”

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER